Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Bříšťany

Firma Výkup Antik Bříšťany je zaměřena na výkup starožitností Bříšťany a starožitného nábytku Bříšťany po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBříšťany ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Bříšťany a výkup retro doplňků Bříšťany jako jsou stará křesla Bříšťany, staré kredence Bříšťany, chromové gauče Bříšťany, starožitné psací stoly Bříšťany, starožitné jídelny Bříšťany, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Bříšťany z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Bříšťany, výkup starožitného nábytku Bříšťany, výkup použitého nábytku Bříšťany, výkup nábytku Bříšťany, výkup chromového nábytku Bříšťany, výkup designového nábytku Bříšťany, výkup nábytku Halabala Bříšťany, výkup křesel Bříšťany, výkup porcelánu Bříšťany, výkup z pozůstalostí Bříšťany, vyklízení pozůstalostí Bříšťany. odhad starožitností Bříšťany

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI