Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Břežany I

Firma Výkup Antik Břežany I je zaměřena na výkup starožitností Břežany I a starožitného nábytku Břežany I po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBřežany I ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Břežany I a výkup retro doplňků Břežany I jako jsou stará křesla Břežany I, staré kredence Břežany I, chromové gauče Břežany I, starožitné psací stoly Břežany I, starožitné jídelny Břežany I, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Břežany I z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Břežany I, výkup starožitného nábytku Břežany I, výkup použitého nábytku Břežany I, výkup nábytku Břežany I, výkup chromového nábytku Břežany I, výkup designového nábytku Břežany I, výkup nábytku Halabala Břežany I, výkup křesel Břežany I, výkup porcelánu Břežany I, výkup z pozůstalostí Břežany I, vyklízení pozůstalostí Břežany I. odhad starožitností Břežany I

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI