Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Bratrušov

Firma Výkup Antik Bratrušov je zaměřena na výkup starožitností Bratrušov a starožitného nábytku Bratrušov po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBratrušov ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Bratrušov a výkup retro doplňků Bratrušov jako jsou stará křesla Bratrušov, staré kredence Bratrušov, chromové gauče Bratrušov, starožitné psací stoly Bratrušov, starožitné jídelny Bratrušov, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Bratrušov z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Bratrušov, výkup starožitného nábytku Bratrušov, výkup použitého nábytku Bratrušov, výkup nábytku Bratrušov, výkup chromového nábytku Bratrušov, výkup designového nábytku Bratrušov, výkup nábytku Halabala Bratrušov, výkup křesel Bratrušov, výkup porcelánu Bratrušov, výkup z pozůstalostí Bratrušov, vyklízení pozůstalostí Bratrušov. odhad starožitností Bratrušov

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI