Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Bratříkovice

Firma Výkup Antik Bratříkovice je zaměřena na výkup starožitností Bratříkovice a starožitného nábytku Bratříkovice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBratříkovice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Bratříkovice a výkup retro doplňků Bratříkovice jako jsou stará křesla Bratříkovice, staré kredence Bratříkovice, chromové gauče Bratříkovice, starožitné psací stoly Bratříkovice, starožitné jídelny Bratříkovice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Bratříkovice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Bratříkovice, výkup starožitného nábytku Bratříkovice, výkup použitého nábytku Bratříkovice, výkup nábytku Bratříkovice, výkup chromového nábytku Bratříkovice, výkup designového nábytku Bratříkovice, výkup nábytku Halabala Bratříkovice, výkup křesel Bratříkovice, výkup porcelánu Bratříkovice, výkup z pozůstalostí Bratříkovice, vyklízení pozůstalostí Bratříkovice. odhad starožitností Bratříkovice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI