Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Bratřice

Firma Výkup Antik Bratřice je zaměřena na výkup starožitností Bratřice a starožitného nábytku Bratřice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBratřice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Bratřice a výkup retro doplňků Bratřice jako jsou stará křesla Bratřice, staré kredence Bratřice, chromové gauče Bratřice, starožitné psací stoly Bratřice, starožitné jídelny Bratřice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Bratřice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Bratřice, výkup starožitného nábytku Bratřice, výkup použitého nábytku Bratřice, výkup nábytku Bratřice, výkup chromového nábytku Bratřice, výkup designového nábytku Bratřice, výkup nábytku Halabala Bratřice, výkup křesel Bratřice, výkup porcelánu Bratřice, výkup z pozůstalostí Bratřice, vyklízení pozůstalostí Bratřice. odhad starožitností Bratřice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI