Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Branžež

Firma Výkup Antik Branžež je zaměřena na výkup starožitností Branžež a starožitného nábytku Branžež po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBranžež ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Branžež a výkup retro doplňků Branžež jako jsou stará křesla Branžež, staré kredence Branžež, chromové gauče Branžež, starožitné psací stoly Branžež, starožitné jídelny Branžež, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Branžež z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Branžež, výkup starožitného nábytku Branžež, výkup použitého nábytku Branžež, výkup nábytku Branžež, výkup chromového nábytku Branžež, výkup designového nábytku Branžež, výkup nábytku Halabala Branžež, výkup křesel Branžež, výkup porcelánu Branžež, výkup z pozůstalostí Branžež, vyklízení pozůstalostí Branžež. odhad starožitností Branžež

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI