Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Branice

Firma Výkup Antik Branice je zaměřena na výkup starožitností Branice a starožitného nábytku Branice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBranice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Branice a výkup retro doplňků Branice jako jsou stará křesla Branice, staré kredence Branice, chromové gauče Branice, starožitné psací stoly Branice, starožitné jídelny Branice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Branice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Branice, výkup starožitného nábytku Branice, výkup použitého nábytku Branice, výkup nábytku Branice, výkup chromového nábytku Branice, výkup designového nábytku Branice, výkup nábytku Halabala Branice, výkup křesel Branice, výkup porcelánu Branice, výkup z pozůstalostí Branice, vyklízení pozůstalostí Branice. odhad starožitností Branice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI