Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Bradlec

Firma Výkup Antik Bradlec je zaměřena na výkup starožitností Bradlec a starožitného nábytku Bradlec po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBradlec ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Bradlec a výkup retro doplňků Bradlec jako jsou stará křesla Bradlec, staré kredence Bradlec, chromové gauče Bradlec, starožitné psací stoly Bradlec, starožitné jídelny Bradlec, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Bradlec z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Bradlec, výkup starožitného nábytku Bradlec, výkup použitého nábytku Bradlec, výkup nábytku Bradlec, výkup chromového nábytku Bradlec, výkup designového nábytku Bradlec, výkup nábytku Halabala Bradlec, výkup křesel Bradlec, výkup porcelánu Bradlec, výkup z pozůstalostí Bradlec, vyklízení pozůstalostí Bradlec. odhad starožitností Bradlec

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI