Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Bradáčov

Firma Výkup Antik Bradáčov je zaměřena na výkup starožitností Bradáčov a starožitného nábytku Bradáčov po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBradáčov ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Bradáčov a výkup retro doplňků Bradáčov jako jsou stará křesla Bradáčov, staré kredence Bradáčov, chromové gauče Bradáčov, starožitné psací stoly Bradáčov, starožitné jídelny Bradáčov, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Bradáčov z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Bradáčov, výkup starožitného nábytku Bradáčov, výkup použitého nábytku Bradáčov, výkup nábytku Bradáčov, výkup chromového nábytku Bradáčov, výkup designového nábytku Bradáčov, výkup nábytku Halabala Bradáčov, výkup křesel Bradáčov, výkup porcelánu Bradáčov, výkup z pozůstalostí Bradáčov, vyklízení pozůstalostí Bradáčov. odhad starožitností Bradáčov

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI