Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Bozkov

Firma Výkup Antik Bozkov je zaměřena na výkup starožitností Bozkov a starožitného nábytku Bozkov po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBozkov ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Bozkov a výkup retro doplňků Bozkov jako jsou stará křesla Bozkov, staré kredence Bozkov, chromové gauče Bozkov, starožitné psací stoly Bozkov, starožitné jídelny Bozkov, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Bozkov z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Bozkov, výkup starožitného nábytku Bozkov, výkup použitého nábytku Bozkov, výkup nábytku Bozkov, výkup chromového nábytku Bozkov, výkup designového nábytku Bozkov, výkup nábytku Halabala Bozkov, výkup křesel Bozkov, výkup porcelánu Bozkov, výkup z pozůstalostí Bozkov, vyklízení pozůstalostí Bozkov. odhad starožitností Bozkov

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI