Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Božejov

Firma Výkup Antik Božejov je zaměřena na výkup starožitností Božejov a starožitného nábytku Božejov po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBožejov ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Božejov a výkup retro doplňků Božejov jako jsou stará křesla Božejov, staré kredence Božejov, chromové gauče Božejov, starožitné psací stoly Božejov, starožitné jídelny Božejov, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Božejov z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Božejov, výkup starožitného nábytku Božejov, výkup použitého nábytku Božejov, výkup nábytku Božejov, výkup chromového nábytku Božejov, výkup designového nábytku Božejov, výkup nábytku Halabala Božejov, výkup křesel Božejov, výkup porcelánu Božejov, výkup z pozůstalostí Božejov, vyklízení pozůstalostí Božejov. odhad starožitností Božejov

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI