Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Bousín

Firma Výkup Antik Bousín je zaměřena na výkup starožitností Bousín a starožitného nábytku Bousín po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBousín ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Bousín a výkup retro doplňků Bousín jako jsou stará křesla Bousín, staré kredence Bousín, chromové gauče Bousín, starožitné psací stoly Bousín, starožitné jídelny Bousín, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Bousín z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Bousín, výkup starožitného nábytku Bousín, výkup použitého nábytku Bousín, výkup nábytku Bousín, výkup chromového nábytku Bousín, výkup designového nábytku Bousín, výkup nábytku Halabala Bousín, výkup křesel Bousín, výkup porcelánu Bousín, výkup z pozůstalostí Bousín, vyklízení pozůstalostí Bousín. odhad starožitností Bousín

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI