Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Bošice

Firma Výkup Antik Bošice je zaměřena na výkup starožitností Bošice a starožitného nábytku Bošice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBošice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Bošice a výkup retro doplňků Bošice jako jsou stará křesla Bošice, staré kredence Bošice, chromové gauče Bošice, starožitné psací stoly Bošice, starožitné jídelny Bošice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Bošice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Bošice, výkup starožitného nábytku Bošice, výkup použitého nábytku Bošice, výkup nábytku Bošice, výkup chromového nábytku Bošice, výkup designového nábytku Bošice, výkup nábytku Halabala Bošice, výkup křesel Bošice, výkup porcelánu Bošice, výkup z pozůstalostí Bošice, vyklízení pozůstalostí Bošice. odhad starožitností Bošice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI