Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Bory

Firma Výkup Antik Bory je zaměřena na výkup starožitností Bory a starožitného nábytku Bory po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBory ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Bory a výkup retro doplňků Bory jako jsou stará křesla Bory, staré kredence Bory, chromové gauče Bory, starožitné psací stoly Bory, starožitné jídelny Bory, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Bory z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Bory, výkup starožitného nábytku Bory, výkup použitého nábytku Bory, výkup nábytku Bory, výkup chromového nábytku Bory, výkup designového nábytku Bory, výkup nábytku Halabala Bory, výkup křesel Bory, výkup porcelánu Bory, výkup z pozůstalostí Bory, vyklízení pozůstalostí Bory. odhad starožitností Bory

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI