Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Borušov

Firma Výkup Antik Borušov je zaměřena na výkup starožitností Borušov a starožitného nábytku Borušov po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBorušov ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Borušov a výkup retro doplňků Borušov jako jsou stará křesla Borušov, staré kredence Borušov, chromové gauče Borušov, starožitné psací stoly Borušov, starožitné jídelny Borušov, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Borušov z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Borušov, výkup starožitného nábytku Borušov, výkup použitého nábytku Borušov, výkup nábytku Borušov, výkup chromového nábytku Borušov, výkup designového nábytku Borušov, výkup nábytku Halabala Borušov, výkup křesel Borušov, výkup porcelánu Borušov, výkup z pozůstalostí Borušov, vyklízení pozůstalostí Borušov. odhad starožitností Borušov

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI