Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Boršov

Firma Výkup Antik Boršov je zaměřena na výkup starožitností Boršov a starožitného nábytku Boršov po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBoršov ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Boršov a výkup retro doplňků Boršov jako jsou stará křesla Boršov, staré kredence Boršov, chromové gauče Boršov, starožitné psací stoly Boršov, starožitné jídelny Boršov, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Boršov z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Boršov, výkup starožitného nábytku Boršov, výkup použitého nábytku Boršov, výkup nábytku Boršov, výkup chromového nábytku Boršov, výkup designového nábytku Boršov, výkup nábytku Halabala Boršov, výkup křesel Boršov, výkup porcelánu Boršov, výkup z pozůstalostí Boršov, vyklízení pozůstalostí Boršov. odhad starožitností Boršov

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI