Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Borovy

Firma Výkup Antik Borovy je zaměřena na výkup starožitností Borovy a starožitného nábytku Borovy po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBorovy ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Borovy a výkup retro doplňků Borovy jako jsou stará křesla Borovy, staré kredence Borovy, chromové gauče Borovy, starožitné psací stoly Borovy, starožitné jídelny Borovy, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Borovy z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Borovy, výkup starožitného nábytku Borovy, výkup použitého nábytku Borovy, výkup nábytku Borovy, výkup chromového nábytku Borovy, výkup designového nábytku Borovy, výkup nábytku Halabala Borovy, výkup křesel Borovy, výkup porcelánu Borovy, výkup z pozůstalostí Borovy, vyklízení pozůstalostí Borovy. odhad starožitností Borovy

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI