Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Borovno

Firma Výkup Antik Borovno je zaměřena na výkup starožitností Borovno a starožitného nábytku Borovno po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBorovno ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Borovno a výkup retro doplňků Borovno jako jsou stará křesla Borovno, staré kredence Borovno, chromové gauče Borovno, starožitné psací stoly Borovno, starožitné jídelny Borovno, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Borovno z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Borovno, výkup starožitného nábytku Borovno, výkup použitého nábytku Borovno, výkup nábytku Borovno, výkup chromového nábytku Borovno, výkup designového nábytku Borovno, výkup nábytku Halabala Borovno, výkup křesel Borovno, výkup porcelánu Borovno, výkup z pozůstalostí Borovno, vyklízení pozůstalostí Borovno. odhad starožitností Borovno

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI