Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Borovník

Firma Výkup Antik Borovník je zaměřena na výkup starožitností Borovník a starožitného nábytku Borovník po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBorovník ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Borovník a výkup retro doplňků Borovník jako jsou stará křesla Borovník, staré kredence Borovník, chromové gauče Borovník, starožitné psací stoly Borovník, starožitné jídelny Borovník, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Borovník z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Borovník, výkup starožitného nábytku Borovník, výkup použitého nábytku Borovník, výkup nábytku Borovník, výkup chromového nábytku Borovník, výkup designového nábytku Borovník, výkup nábytku Halabala Borovník, výkup křesel Borovník, výkup porcelánu Borovník, výkup z pozůstalostí Borovník, vyklízení pozůstalostí Borovník. odhad starožitností Borovník

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI