Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Borovnička

Firma Výkup Antik Borovnička je zaměřena na výkup starožitností Borovnička a starožitného nábytku Borovnička po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBorovnička ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Borovnička a výkup retro doplňků Borovnička jako jsou stará křesla Borovnička, staré kredence Borovnička, chromové gauče Borovnička, starožitné psací stoly Borovnička, starožitné jídelny Borovnička, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Borovnička z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Borovnička, výkup starožitného nábytku Borovnička, výkup použitého nábytku Borovnička, výkup nábytku Borovnička, výkup chromového nábytku Borovnička, výkup designového nábytku Borovnička, výkup nábytku Halabala Borovnička, výkup křesel Borovnička, výkup porcelánu Borovnička, výkup z pozůstalostí Borovnička, vyklízení pozůstalostí Borovnička. odhad starožitností Borovnička

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI