Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Borovnice

Firma Výkup Antik Borovnice je zaměřena na výkup starožitností Borovnice a starožitného nábytku Borovnice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBorovnice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Borovnice a výkup retro doplňků Borovnice jako jsou stará křesla Borovnice, staré kredence Borovnice, chromové gauče Borovnice, starožitné psací stoly Borovnice, starožitné jídelny Borovnice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Borovnice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Borovnice, výkup starožitného nábytku Borovnice, výkup použitého nábytku Borovnice, výkup nábytku Borovnice, výkup chromového nábytku Borovnice, výkup designového nábytku Borovnice, výkup nábytku Halabala Borovnice, výkup křesel Borovnice, výkup porcelánu Borovnice, výkup z pozůstalostí Borovnice, vyklízení pozůstalostí Borovnice. odhad starožitností Borovnice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI