Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Borová

Firma Výkup Antik Borová je zaměřena na výkup starožitností Borová a starožitného nábytku Borová po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBorová ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Borová a výkup retro doplňků Borová jako jsou stará křesla Borová, staré kredence Borová, chromové gauče Borová, starožitné psací stoly Borová, starožitné jídelny Borová, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Borová z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Borová, výkup starožitného nábytku Borová, výkup použitého nábytku Borová, výkup nábytku Borová, výkup chromového nábytku Borová, výkup designového nábytku Borová, výkup nábytku Halabala Borová, výkup křesel Borová, výkup porcelánu Borová, výkup z pozůstalostí Borová, vyklízení pozůstalostí Borová. odhad starožitností Borová

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI