Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Borotice

Firma Výkup Antik Borotice je zaměřena na výkup starožitností Borotice a starožitného nábytku Borotice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBorotice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Borotice a výkup retro doplňků Borotice jako jsou stará křesla Borotice, staré kredence Borotice, chromové gauče Borotice, starožitné psací stoly Borotice, starožitné jídelny Borotice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Borotice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Borotice, výkup starožitného nábytku Borotice, výkup použitého nábytku Borotice, výkup nábytku Borotice, výkup chromového nábytku Borotice, výkup designového nábytku Borotice, výkup nábytku Halabala Borotice, výkup křesel Borotice, výkup porcelánu Borotice, výkup z pozůstalostí Borotice, vyklízení pozůstalostí Borotice. odhad starožitností Borotice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI