Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Borohrádek

Firma Výkup Antik Borohrádek je zaměřena na výkup starožitností Borohrádek a starožitného nábytku Borohrádek po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBorohrádek ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Borohrádek a výkup retro doplňků Borohrádek jako jsou stará křesla Borohrádek, staré kredence Borohrádek, chromové gauče Borohrádek, starožitné psací stoly Borohrádek, starožitné jídelny Borohrádek, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Borohrádek z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Borohrádek, výkup starožitného nábytku Borohrádek, výkup použitého nábytku Borohrádek, výkup nábytku Borohrádek, výkup chromového nábytku Borohrádek, výkup designového nábytku Borohrádek, výkup nábytku Halabala Borohrádek, výkup křesel Borohrádek, výkup porcelánu Borohrádek, výkup z pozůstalostí Borohrádek, vyklízení pozůstalostí Borohrádek. odhad starožitností Borohrádek

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI