Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Borkovice

Firma Výkup Antik Borkovice je zaměřena na výkup starožitností Borkovice a starožitného nábytku Borkovice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBorkovice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Borkovice a výkup retro doplňků Borkovice jako jsou stará křesla Borkovice, staré kredence Borkovice, chromové gauče Borkovice, starožitné psací stoly Borkovice, starožitné jídelny Borkovice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Borkovice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Borkovice, výkup starožitného nábytku Borkovice, výkup použitého nábytku Borkovice, výkup nábytku Borkovice, výkup chromového nábytku Borkovice, výkup designového nábytku Borkovice, výkup nábytku Halabala Borkovice, výkup křesel Borkovice, výkup porcelánu Borkovice, výkup z pozůstalostí Borkovice, vyklízení pozůstalostí Borkovice. odhad starožitností Borkovice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI