Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Borkovany

Firma Výkup Antik Borkovany je zaměřena na výkup starožitností Borkovany a starožitného nábytku Borkovany po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBorkovany ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Borkovany a výkup retro doplňků Borkovany jako jsou stará křesla Borkovany, staré kredence Borkovany, chromové gauče Borkovany, starožitné psací stoly Borkovany, starožitné jídelny Borkovany, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Borkovany z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Borkovany, výkup starožitného nábytku Borkovany, výkup použitého nábytku Borkovany, výkup nábytku Borkovany, výkup chromového nábytku Borkovany, výkup designového nábytku Borkovany, výkup nábytku Halabala Borkovany, výkup křesel Borkovany, výkup porcelánu Borkovany, výkup z pozůstalostí Borkovany, vyklízení pozůstalostí Borkovany. odhad starožitností Borkovany

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI