Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Bořice

Firma Výkup Antik Bořice je zaměřena na výkup starožitností Bořice a starožitného nábytku Bořice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBořice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Bořice a výkup retro doplňků Bořice jako jsou stará křesla Bořice, staré kredence Bořice, chromové gauče Bořice, starožitné psací stoly Bořice, starožitné jídelny Bořice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Bořice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Bořice, výkup starožitného nábytku Bořice, výkup použitého nábytku Bořice, výkup nábytku Bořice, výkup chromového nábytku Bořice, výkup designového nábytku Bořice, výkup nábytku Halabala Bořice, výkup křesel Bořice, výkup porcelánu Bořice, výkup z pozůstalostí Bořice, vyklízení pozůstalostí Bořice. odhad starožitností Bořice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI