Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Bořetice

Firma Výkup Antik Bořetice je zaměřena na výkup starožitností Bořetice a starožitného nábytku Bořetice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBořetice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Bořetice a výkup retro doplňků Bořetice jako jsou stará křesla Bořetice, staré kredence Bořetice, chromové gauče Bořetice, starožitné psací stoly Bořetice, starožitné jídelny Bořetice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Bořetice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Bořetice, výkup starožitného nábytku Bořetice, výkup použitého nábytku Bořetice, výkup nábytku Bořetice, výkup chromového nábytku Bořetice, výkup designového nábytku Bořetice, výkup nábytku Halabala Bořetice, výkup křesel Bořetice, výkup porcelánu Bořetice, výkup z pozůstalostí Bořetice, vyklízení pozůstalostí Bořetice. odhad starožitností Bořetice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI