Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Borek

Firma Výkup Antik Borek je zaměřena na výkup starožitností Borek a starožitného nábytku Borek po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBorek ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Borek a výkup retro doplňků Borek jako jsou stará křesla Borek, staré kredence Borek, chromové gauče Borek, starožitné psací stoly Borek, starožitné jídelny Borek, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Borek z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Borek, výkup starožitného nábytku Borek, výkup použitého nábytku Borek, výkup nábytku Borek, výkup chromového nábytku Borek, výkup designového nábytku Borek, výkup nábytku Halabala Borek, výkup křesel Borek, výkup porcelánu Borek, výkup z pozůstalostí Borek, vyklízení pozůstalostí Borek. odhad starožitností Borek

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI