Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Bordovice

Firma Výkup Antik Bordovice je zaměřena na výkup starožitností Bordovice a starožitného nábytku Bordovice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBordovice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Bordovice a výkup retro doplňků Bordovice jako jsou stará křesla Bordovice, staré kredence Bordovice, chromové gauče Bordovice, starožitné psací stoly Bordovice, starožitné jídelny Bordovice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Bordovice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Bordovice, výkup starožitného nábytku Bordovice, výkup použitého nábytku Bordovice, výkup nábytku Bordovice, výkup chromového nábytku Bordovice, výkup designového nábytku Bordovice, výkup nábytku Halabala Bordovice, výkup křesel Bordovice, výkup porcelánu Bordovice, výkup z pozůstalostí Bordovice, vyklízení pozůstalostí Bordovice. odhad starožitností Bordovice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI