Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Borač

Firma Výkup Antik Borač je zaměřena na výkup starožitností Borač a starožitného nábytku Borač po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBorač ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Borač a výkup retro doplňků Borač jako jsou stará křesla Borač, staré kredence Borač, chromové gauče Borač, starožitné psací stoly Borač, starožitné jídelny Borač, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Borač z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Borač, výkup starožitného nábytku Borač, výkup použitého nábytku Borač, výkup nábytku Borač, výkup chromového nábytku Borač, výkup designového nábytku Borač, výkup nábytku Halabala Borač, výkup křesel Borač, výkup porcelánu Borač, výkup z pozůstalostí Borač, vyklízení pozůstalostí Borač. odhad starožitností Borač

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI