Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Boňkov

Firma Výkup Antik Boňkov je zaměřena na výkup starožitností Boňkov a starožitného nábytku Boňkov po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBoňkov ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Boňkov a výkup retro doplňků Boňkov jako jsou stará křesla Boňkov, staré kredence Boňkov, chromové gauče Boňkov, starožitné psací stoly Boňkov, starožitné jídelny Boňkov, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Boňkov z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Boňkov, výkup starožitného nábytku Boňkov, výkup použitého nábytku Boňkov, výkup nábytku Boňkov, výkup chromového nábytku Boňkov, výkup designového nábytku Boňkov, výkup nábytku Halabala Boňkov, výkup křesel Boňkov, výkup porcelánu Boňkov, výkup z pozůstalostí Boňkov, vyklízení pozůstalostí Boňkov. odhad starožitností Boňkov

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI