Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Bolešiny

Firma Výkup Antik Bolešiny je zaměřena na výkup starožitností Bolešiny a starožitného nábytku Bolešiny po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBolešiny ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Bolešiny a výkup retro doplňků Bolešiny jako jsou stará křesla Bolešiny, staré kredence Bolešiny, chromové gauče Bolešiny, starožitné psací stoly Bolešiny, starožitné jídelny Bolešiny, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Bolešiny z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Bolešiny, výkup starožitného nábytku Bolešiny, výkup použitého nábytku Bolešiny, výkup nábytku Bolešiny, výkup chromového nábytku Bolešiny, výkup designového nábytku Bolešiny, výkup nábytku Halabala Bolešiny, výkup křesel Bolešiny, výkup porcelánu Bolešiny, výkup z pozůstalostí Bolešiny, vyklízení pozůstalostí Bolešiny. odhad starožitností Bolešiny

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI