Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Boleradice

Firma Výkup Antik Boleradice je zaměřena na výkup starožitností Boleradice a starožitného nábytku Boleradice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBoleradice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Boleradice a výkup retro doplňků Boleradice jako jsou stará křesla Boleradice, staré kredence Boleradice, chromové gauče Boleradice, starožitné psací stoly Boleradice, starožitné jídelny Boleradice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Boleradice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Boleradice, výkup starožitného nábytku Boleradice, výkup použitého nábytku Boleradice, výkup nábytku Boleradice, výkup chromového nábytku Boleradice, výkup designového nábytku Boleradice, výkup nábytku Halabala Boleradice, výkup křesel Boleradice, výkup porcelánu Boleradice, výkup z pozůstalostí Boleradice, vyklízení pozůstalostí Boleradice. odhad starožitností Boleradice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI