Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Bolehošť

Firma Výkup Antik Bolehošť je zaměřena na výkup starožitností Bolehošť a starožitného nábytku Bolehošť po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBolehošť ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Bolehošť a výkup retro doplňků Bolehošť jako jsou stará křesla Bolehošť, staré kredence Bolehošť, chromové gauče Bolehošť, starožitné psací stoly Bolehošť, starožitné jídelny Bolehošť, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Bolehošť z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Bolehošť, výkup starožitného nábytku Bolehošť, výkup použitého nábytku Bolehošť, výkup nábytku Bolehošť, výkup chromového nábytku Bolehošť, výkup designového nábytku Bolehošť, výkup nábytku Halabala Bolehošť, výkup křesel Bolehošť, výkup porcelánu Bolehošť, výkup z pozůstalostí Bolehošť, vyklízení pozůstalostí Bolehošť. odhad starožitností Bolehošť

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI