Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Bolatice

Firma Výkup Antik Bolatice je zaměřena na výkup starožitností Bolatice a starožitného nábytku Bolatice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBolatice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Bolatice a výkup retro doplňků Bolatice jako jsou stará křesla Bolatice, staré kredence Bolatice, chromové gauče Bolatice, starožitné psací stoly Bolatice, starožitné jídelny Bolatice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Bolatice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Bolatice, výkup starožitného nábytku Bolatice, výkup použitého nábytku Bolatice, výkup nábytku Bolatice, výkup chromového nábytku Bolatice, výkup designového nábytku Bolatice, výkup nábytku Halabala Bolatice, výkup křesel Bolatice, výkup porcelánu Bolatice, výkup z pozůstalostí Bolatice, vyklízení pozůstalostí Bolatice. odhad starožitností Bolatice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI