Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Bojiště

Firma Výkup Antik Bojiště je zaměřena na výkup starožitností Bojiště a starožitného nábytku Bojiště po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBojiště ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Bojiště a výkup retro doplňků Bojiště jako jsou stará křesla Bojiště, staré kredence Bojiště, chromové gauče Bojiště, starožitné psací stoly Bojiště, starožitné jídelny Bojiště, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Bojiště z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Bojiště, výkup starožitného nábytku Bojiště, výkup použitého nábytku Bojiště, výkup nábytku Bojiště, výkup chromového nábytku Bojiště, výkup designového nábytku Bojiště, výkup nábytku Halabala Bojiště, výkup křesel Bojiště, výkup porcelánu Bojiště, výkup z pozůstalostí Bojiště, vyklízení pozůstalostí Bojiště. odhad starožitností Bojiště

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI