Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Bohutín

Firma Výkup Antik Bohutín je zaměřena na výkup starožitností Bohutín a starožitného nábytku Bohutín po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBohutín ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Bohutín a výkup retro doplňků Bohutín jako jsou stará křesla Bohutín, staré kredence Bohutín, chromové gauče Bohutín, starožitné psací stoly Bohutín, starožitné jídelny Bohutín, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Bohutín z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Bohutín, výkup starožitného nábytku Bohutín, výkup použitého nábytku Bohutín, výkup nábytku Bohutín, výkup chromového nábytku Bohutín, výkup designového nábytku Bohutín, výkup nábytku Halabala Bohutín, výkup křesel Bohutín, výkup porcelánu Bohutín, výkup z pozůstalostí Bohutín, vyklízení pozůstalostí Bohutín. odhad starožitností Bohutín

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI