Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Bohušice

Firma Výkup Antik Bohušice je zaměřena na výkup starožitností Bohušice a starožitného nábytku Bohušice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBohušice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Bohušice a výkup retro doplňků Bohušice jako jsou stará křesla Bohušice, staré kredence Bohušice, chromové gauče Bohušice, starožitné psací stoly Bohušice, starožitné jídelny Bohušice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Bohušice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Bohušice, výkup starožitného nábytku Bohušice, výkup použitého nábytku Bohušice, výkup nábytku Bohušice, výkup chromového nábytku Bohušice, výkup designového nábytku Bohušice, výkup nábytku Halabala Bohušice, výkup křesel Bohušice, výkup porcelánu Bohušice, výkup z pozůstalostí Bohušice, vyklízení pozůstalostí Bohušice. odhad starožitností Bohušice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI