Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Bohuňov

Firma Výkup Antik Bohuňov je zaměřena na výkup starožitností Bohuňov a starožitného nábytku Bohuňov po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBohuňov ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Bohuňov a výkup retro doplňků Bohuňov jako jsou stará křesla Bohuňov, staré kredence Bohuňov, chromové gauče Bohuňov, starožitné psací stoly Bohuňov, starožitné jídelny Bohuňov, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Bohuňov z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Bohuňov, výkup starožitného nábytku Bohuňov, výkup použitého nábytku Bohuňov, výkup nábytku Bohuňov, výkup chromového nábytku Bohuňov, výkup designového nábytku Bohuňov, výkup nábytku Halabala Bohuňov, výkup křesel Bohuňov, výkup porcelánu Bohuňov, výkup z pozůstalostí Bohuňov, vyklízení pozůstalostí Bohuňov. odhad starožitností Bohuňov

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI