Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Bohunice

Firma Výkup Antik Bohunice je zaměřena na výkup starožitností Bohunice a starožitného nábytku Bohunice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBohunice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Bohunice a výkup retro doplňků Bohunice jako jsou stará křesla Bohunice, staré kredence Bohunice, chromové gauče Bohunice, starožitné psací stoly Bohunice, starožitné jídelny Bohunice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Bohunice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Bohunice, výkup starožitného nábytku Bohunice, výkup použitého nábytku Bohunice, výkup nábytku Bohunice, výkup chromového nábytku Bohunice, výkup designového nábytku Bohunice, výkup nábytku Halabala Bohunice, výkup křesel Bohunice, výkup porcelánu Bohunice, výkup z pozůstalostí Bohunice, vyklízení pozůstalostí Bohunice. odhad starožitností Bohunice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI