Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Bohumilice

Firma Výkup Antik Bohumilice je zaměřena na výkup starožitností Bohumilice a starožitného nábytku Bohumilice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBohumilice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Bohumilice a výkup retro doplňků Bohumilice jako jsou stará křesla Bohumilice, staré kredence Bohumilice, chromové gauče Bohumilice, starožitné psací stoly Bohumilice, starožitné jídelny Bohumilice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Bohumilice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Bohumilice, výkup starožitného nábytku Bohumilice, výkup použitého nábytku Bohumilice, výkup nábytku Bohumilice, výkup chromového nábytku Bohumilice, výkup designového nábytku Bohumilice, výkup nábytku Halabala Bohumilice, výkup křesel Bohumilice, výkup porcelánu Bohumilice, výkup z pozůstalostí Bohumilice, vyklízení pozůstalostí Bohumilice. odhad starožitností Bohumilice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI