Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Bohostice

Firma Výkup Antik Bohostice je zaměřena na výkup starožitností Bohostice a starožitného nábytku Bohostice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBohostice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Bohostice a výkup retro doplňků Bohostice jako jsou stará křesla Bohostice, staré kredence Bohostice, chromové gauče Bohostice, starožitné psací stoly Bohostice, starožitné jídelny Bohostice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Bohostice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Bohostice, výkup starožitného nábytku Bohostice, výkup použitého nábytku Bohostice, výkup nábytku Bohostice, výkup chromového nábytku Bohostice, výkup designového nábytku Bohostice, výkup nábytku Halabala Bohostice, výkup křesel Bohostice, výkup porcelánu Bohostice, výkup z pozůstalostí Bohostice, vyklízení pozůstalostí Bohostice. odhad starožitností Bohostice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI