Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Bohdašín

Firma Výkup Antik Bohdašín je zaměřena na výkup starožitností Bohdašín a starožitného nábytku Bohdašín po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBohdašín ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Bohdašín a výkup retro doplňků Bohdašín jako jsou stará křesla Bohdašín, staré kredence Bohdašín, chromové gauče Bohdašín, starožitné psací stoly Bohdašín, starožitné jídelny Bohdašín, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Bohdašín z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Bohdašín, výkup starožitného nábytku Bohdašín, výkup použitého nábytku Bohdašín, výkup nábytku Bohdašín, výkup chromového nábytku Bohdašín, výkup designového nábytku Bohdašín, výkup nábytku Halabala Bohdašín, výkup křesel Bohdašín, výkup porcelánu Bohdašín, výkup z pozůstalostí Bohdašín, vyklízení pozůstalostí Bohdašín. odhad starožitností Bohdašín

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI