Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Bohdaneč

Firma Výkup Antik Bohdaneč je zaměřena na výkup starožitností Bohdaneč a starožitného nábytku Bohdaneč po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBohdaneč ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Bohdaneč a výkup retro doplňků Bohdaneč jako jsou stará křesla Bohdaneč, staré kredence Bohdaneč, chromové gauče Bohdaneč, starožitné psací stoly Bohdaneč, starožitné jídelny Bohdaneč, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Bohdaneč z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Bohdaneč, výkup starožitného nábytku Bohdaneč, výkup použitého nábytku Bohdaneč, výkup nábytku Bohdaneč, výkup chromového nábytku Bohdaneč, výkup designového nábytku Bohdaneč, výkup nábytku Halabala Bohdaneč, výkup křesel Bohdaneč, výkup porcelánu Bohdaneč, výkup z pozůstalostí Bohdaneč, vyklízení pozůstalostí Bohdaneč. odhad starožitností Bohdaneč

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI