Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Bohdalec

Firma Výkup Antik Bohdalec je zaměřena na výkup starožitností Bohdalec a starožitného nábytku Bohdalec po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBohdalec ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Bohdalec a výkup retro doplňků Bohdalec jako jsou stará křesla Bohdalec, staré kredence Bohdalec, chromové gauče Bohdalec, starožitné psací stoly Bohdalec, starožitné jídelny Bohdalec, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Bohdalec z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Bohdalec, výkup starožitného nábytku Bohdalec, výkup použitého nábytku Bohdalec, výkup nábytku Bohdalec, výkup chromového nábytku Bohdalec, výkup designového nábytku Bohdalec, výkup nábytku Halabala Bohdalec, výkup křesel Bohdalec, výkup porcelánu Bohdalec, výkup z pozůstalostí Bohdalec, vyklízení pozůstalostí Bohdalec. odhad starožitností Bohdalec

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI