Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Boharyně

Firma Výkup Antik Boharyně je zaměřena na výkup starožitností Boharyně a starožitného nábytku Boharyně po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBoharyně ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Boharyně a výkup retro doplňků Boharyně jako jsou stará křesla Boharyně, staré kredence Boharyně, chromové gauče Boharyně, starožitné psací stoly Boharyně, starožitné jídelny Boharyně, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Boharyně z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Boharyně, výkup starožitného nábytku Boharyně, výkup použitého nábytku Boharyně, výkup nábytku Boharyně, výkup chromového nábytku Boharyně, výkup designového nábytku Boharyně, výkup nábytku Halabala Boharyně, výkup křesel Boharyně, výkup porcelánu Boharyně, výkup z pozůstalostí Boharyně, vyklízení pozůstalostí Boharyně. odhad starožitností Boharyně

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI