Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Boháňka

Firma Výkup Antik Boháňka je zaměřena na výkup starožitností Boháňka a starožitného nábytku Boháňka po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBoháňka ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Boháňka a výkup retro doplňků Boháňka jako jsou stará křesla Boháňka, staré kredence Boháňka, chromové gauče Boháňka, starožitné psací stoly Boháňka, starožitné jídelny Boháňka, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Boháňka z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Boháňka, výkup starožitného nábytku Boháňka, výkup použitého nábytku Boháňka, výkup nábytku Boháňka, výkup chromového nábytku Boháňka, výkup designového nábytku Boháňka, výkup nábytku Halabala Boháňka, výkup křesel Boháňka, výkup porcelánu Boháňka, výkup z pozůstalostí Boháňka, vyklízení pozůstalostí Boháňka. odhad starožitností Boháňka

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI