Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Bochov

Firma Výkup Antik Bochov je zaměřena na výkup starožitností Bochov a starožitného nábytku Bochov po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBochov ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Bochov a výkup retro doplňků Bochov jako jsou stará křesla Bochov, staré kredence Bochov, chromové gauče Bochov, starožitné psací stoly Bochov, starožitné jídelny Bochov, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Bochov z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Bochov, výkup starožitného nábytku Bochov, výkup použitého nábytku Bochov, výkup nábytku Bochov, výkup chromového nábytku Bochov, výkup designového nábytku Bochov, výkup nábytku Halabala Bochov, výkup křesel Bochov, výkup porcelánu Bochov, výkup z pozůstalostí Bochov, vyklízení pozůstalostí Bochov. odhad starožitností Bochov

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI