Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Bochoř

Firma Výkup Antik Bochoř je zaměřena na výkup starožitností Bochoř a starožitného nábytku Bochoř po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBochoř ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Bochoř a výkup retro doplňků Bochoř jako jsou stará křesla Bochoř, staré kredence Bochoř, chromové gauče Bochoř, starožitné psací stoly Bochoř, starožitné jídelny Bochoř, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Bochoř z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Bochoř, výkup starožitného nábytku Bochoř, výkup použitého nábytku Bochoř, výkup nábytku Bochoř, výkup chromového nábytku Bochoř, výkup designového nábytku Bochoř, výkup nábytku Halabala Bochoř, výkup křesel Bochoř, výkup porcelánu Bochoř, výkup z pozůstalostí Bochoř, vyklízení pozůstalostí Bochoř. odhad starožitností Bochoř

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI